אודות - מריונטה - בוטיק ילדים בשוק הפשפשים

אודות

store4מריונטה “נולדה” באוגוסט 2012, ולאט לאט היא גדלה וצמחה לחנות מלאה בבגדים איכותיים, מתנות מדליקות, נעלי צעד ראשון וצעצועי פרימיום.
מריונטה היא חנות דגל אחת בשוק הפשפשים ביפו , אבל עם מבחר מדהים של מוצרים מכל העולם וכמובן שאנחנו תמיד נותנים במה למעצבים ויוצרים ישראליים ומקומיים .
אני קשת אוחיון-דעדוש , בעלת החנות ואמא לנעה (בת 5.5) ועמר (בת 3) בוחרת ומלקטת את הבגדים, הנעליים והצעצועים “בפינצטה”. אני שמה דגש על איכות המוצר , על המשמעות והתוכן. הכי חשוב לי שלצד המוצרים הפופולאריים תוכלו גם למצוא פריטים שהם one piece בעבודת יד או פשוט משהו ממש ממש מיוחד , שאפשר למצוא רק אצלנו !
בעולם רווי השפע בו אנו חיים, חשוב לשים דגש על צעצוע נכון שתואם לגיל הילד, על בגד איכותי שיחזיק מעמד כמה עונות ועל נעליים עמידות ואיכותיות . הכל יפה ,שיקי ומהמם אבל גם איכותי מאוד .
כשנפתחה החנות ביפו ,הבנתי שמריונטה” חוצה את גבולות יפו ותל אביב ולעיתים קרובות גם את גבולות ישראל. יש לנו לקוחות מכל הארץ, ומכל העולם שאוהבים לחזור ולקנות אצלנו , שאוהבים מאוד את אוסף הבגדים והצעצועים שיש בחנות לכן זה היה רק מתבקש שתיפתח כבר חנות אינטרנטית .

הלקוחות שלנו , צרכניות (וצרכנים) נבונות מלאות בשיק שיודעות לקנות גם בsale  , אבל גם להתפנק בתחילת עונה כי יש פריטים שחייבים לחטוף! ואז אנחנו עוטפים, אורזים ושולחים עד לבית או למקום העבודה, לכל רחבי הארץ, תוך 2 ימי עבודה .

ועכשיו לכל מי שתוהה למה קוראים לנו מריונטה ?

כשחיפשתי שם לחנות, ידעתי שאני רוצה שם נוסטלגי שיזכיר לי את הילדות שלי , אבא שלי תמיד היה שר לי את השיר הזה בצרפתית ואני היום שרה אותו לבנות שלי .

לחצו כדי לשמוע את שיר המריונטה

חלק מהמותגים שאפשר למצוא אצלנו : Maxomorra ,Djeco ,BOBUX ,saltwater ,KIDA Minimalist  ועוד רבים וטובים.

אני מקווה שהצלחנו להעביר חלק מהאווירה שיש במריונטה גם לפה, לחנות הוירטואלית.

תודה ותהנו
קשת

תפריט