אודות

store4מריונטה “נולדה” באוגוסט 2012, ולאט לאט היא גדלה וצמחה לחנות מלאה בבגדים איכותיים, מתנות מדליקות, נעלי צעד ראשון וצעצועי פרימיום.
מריונטה היא חנות דגל אחת בשוק הפשפשים ביפו , אבל עם מבחר מדהים של מוצרים מכל העולם וכמובן שאנחנו תמיד נותנים במה למעצבים ויוצרים ישראליים ומקומיים .
אני קשת אוחיון-דעדוש , בעלת החנות ואמא לנעה (בת 5.5) ועמר (בת 3) בוחרת ומלקטת את הבגדים, הנעליים והצעצועים “בפינצטה”. אני שמה דגש על איכות המוצר , על המשמעות והתוכן. הכי חשוב לי שלצד המוצרים הפופולאריים תוכלו גם למצוא פריטים שהם one piece בעבודת יד או פשוט משהו ממש ממש מיוחד , שאפשר למצוא רק אצלנו !
בעולם רווי השפע בו אנו חיים, חשוב לשים דגש על צעצוע נכון שתואם לגיל הילד, על בגד איכותי שיחזיק מעמד כמה עונות ועל נעליים עמידות ואיכותיות . הכל יפה ,שיקי ומהמם אבל גם איכותי מאוד .
כשנפתחה החנות ביפו ,הבנתי שמריונטה” חוצה את גבולות יפו ותל אביב ולעיתים קרובות גם את גבולות ישראל. יש לנו לקוחות מכל הארץ, ומכל העולם שאוהבים לחזור ולקנות אצלנו , שאוהבים מאוד את אוסף הבגדים והצעצועים שיש בחנות לכן זה היה רק מתבקש שתיפתח כבר חנות אינטרנטית .

הלקוחות שלנו , צרכניות (וצרכנים) נבונות מלאות בשיק שיודעות לקנות גם בsale  , אבל גם להתפנק בתחילת עונה כי יש פריטים שחייבים לחטוף! ואז אנחנו עוטפים, אורזים ושולחים עד לבית או למקום העבודה, לכל רחבי הארץ, תוך 2 ימי עבודה .

ועכשיו לכל מי שתוהה למה קוראים לנו מריונטה ?

כשחיפשתי שם לחנות, ידעתי שאני רוצה שם נוסטלגי שיזכיר לי את הילדות שלי , אבא שלי תמיד היה שר לי את השיר הזה בצרפתית ואני היום שרה אותו לבנות שלי .

לחצו כדי לשמוע את שיר המריונטה

חלק מהמותגים שאפשר למצוא אצלנו : Maxomorra ,Djeco ,BOBUX ,saltwater ,KIDA Minimalist  ועוד רבים וטובים.

אני מקווה שהצלחנו להעביר חלק מהאווירה שיש במריונטה גם לפה, לחנות הוירטואלית.

תודה ותהנו
קשת

תפריט